Bookingåpning for sesongen 2026 blir tirsdag 10. februar klokken 12:00 for alle som er Oslofjordvenn i 2026. Er du ikke Oslofjordvenn i 2026 får du tilgang til booking fra onsdag 11. februar klokken 12:00.

Oslofjordvenn

Som Oslofjordvenn får du mulighet til å booke et døgn før de som ikke er det. Dette koster 500 kroner i året, og da støtter du også vårt arbeid med å redde Oslofjorden. Om du ønsker å registrere deg som Oslofjordvenn, må du først ha en registrert bruker. Når du er innlogget med din bruker, kan du fra «Min side» åpne knappen «Støtt OF». Da får du mulighet til å kjøpe Oslofjordvenn.

Les mer om ordningen 

Hva er Kystled Oslofjorden

Kjenner du ikke til hva kystled er for noe, har vi samlet en oversikt over det du trenger å vite og det meste av det folk har lurt på tidligere.

Finn ut mer om kystleden

Kystledhyttene

I Kystled Oslofjorden er det nå 73 hytter. I tillegg jobbes det med nye hytter.

Se oversikt stedene du kan booke fra februar

 

Mer om kystled

Bilde av en liten, rød hytte med en hvit terrasse foran. I forkant er det en grønn gressplen, og i bakgrunnen er det skog.
Tilbake til 70-talletAktueltKystled

Tilbake til 70-tallet

I Trabukta på Malmøya i Larvik er det åpnet en ny kystledhytte. Bli kjent med den lille hytta som oser av 70-tallssjarme.
17. juni 2025